Heb je altijd al willen leren schilderen als Theo Broeren met zijn bekende dikke dames schilderijen? Dan is deze workshop echt iets voor jou! Met deze workshop ga je je eigen ‘’Dikke Dames’’ schilderij maken. Laat je creativiteit op z’n vrije loop en laat jouw schilderij schitteren in de woonkamer, slaapkamer of de keuken! Iedereen kan hier zijn of haar creativiteit kwijt en zal aan het einde van de workshop verstelt staan.
Bij plan en boek kan je data aanklikken voor deze inloop workshop, indien een datum niet klikbaar is, dan staat deze datum al op vol.
Ingrid –
Ik ben erg tevreden over het GrachtenAtelier. ik besloot door verhalen van vriendinnen deze workshop te volgen. ik heb een ontzettend leuke en leerzame dag gehad. het was echt een super leuk uitstapje. Het personeel was super vriendelijk en we werden goed geholpen. M’n zelfgemaakte schilderij krijgt zeker een plekje in de woonkamer.
Marieke –
Ik heb mijn moeder deze workshop cadeau gedaan. Ik vond het zelf ook verrassend leuk om weer eens creatief bezig te zijn! We hebben een leuke middag gehad, bedankt en tot de volgende keer!
Mirjam –
Samen met een vriendin deze inloopworkshop gedaan. We hebben leuke werkjes gemaakt, bedankt voor de tips!